Kalıp İmalatı ve CNC İşleme

Kalıp imalatı ve CNC işleme de deneyimli kadromuz, günümüz teknolojisine uygun modern altyapımız, yüksek devirli hassas makinelerimiz ve kullandığımız ekipmanlarımızla en kaliteli üretimi yapıyoruz.

Mesleğinde uzman tasarım ekibimiz, sizin adınıza tüm AR-GE’yi yapmakta ve her işi yerimizde çözüme ulaştırmaktadır.

CAD/CAM sistemi ile sıfır hata, yüksek kaliteli, uzun ömürlü silikon – kauçuk – plastik kalıp üretimi yapmaktayız.

Kalıp İmalatı ve CNC İşlemenin Aşamaları

 1. Talebin Alınması: İhtiyacınız olan ürün ya da ürünlerle ilgili tüm bilgileri alıyor, sizlerle birlikte detaylandırıyor varsa numunesini veya teknik çizimini aldıktan sonra tasarım ve kalıp imalatı için teklifimizi sunuyoruz.
 2. Tasarım Aşaması: Parçaya ait teknik çizimlerini hazırlıyor, 2 ve 3 boyutlu olarak resimlendiriyor, tüm ölçüleri, toleransları ve ürün hammaddelerine ait verileri değerlendiriyoruz.
 3. Sipariş Aşaması: Mutabakata varılan tüm teknik ve ticari konular sonrası karşılıklı anlaşmamıza istinaden numune kalıbını yapıyor, istenilen özellikte ki hamurdan numune ürünü üretip sizlerin onayına sunuyoruz.
 4. Kalıp İmalat Aşaması: Numune inceleme sonrası alınan onay doğrultusunda çok gözlü kalıp üretimine başlıyoruz.
 5. Üretim Aşaması: Onaylanan ürünün hamur hanemizde reçetesine uygun silikon hamurlarını üretiyor, Pres hanemizde belirlenen sayılardaki üretimine başlıyoruz.
 6. Kalite Kontrol: Üretimi yapılan ürünlerin uzman kadromuzca kontrolünü yaparak, paketleme ve sevkiyat aşamasına geçiyoruz.
Sizleri fabrikamızda ağırlıyor, bir kahve molasında karşılıklı öneri ve fikirlerle sonuca giden yola birlikte başlıyoruz.
Bize Ulaşın
Yüzeytek
Merhaba, ürünlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

  Bilgi ve Fiyat Alın

   Bilgi ve Fiyat Alın

   [text text-884 placeholder"Mesajınız]